Dyspozytor Transportu Międzynarodowego

Wymagania: 

 • doświadczenie na stanowisku dyspozytora/spedytora międzynarodowego (warunek konieczny) 
 • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) 
 • znajomość języka niemieckiego lub innych języków obcych jest mile widziana 
 • umiejętność pracy w warunkach stresu 
 • umiejętność pracy w zespole 

Zakres obowiązków: 

 • organizacja transportów międzynarodowych na terenie Europy 
 • obsługa Klientów firmy 
 • dbanie o pozytywny wizerunek firmy 

Oferujemy: 

 • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę 
 • niezbędne narzędzia pracy w tym telefon komórkowy do użytku prywatnego 
 • szkolenia zawodowe 
 • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy 
 • samochód służbowy do użytku prywatnego po co najmniej roku od zatrudnienia 

 

Więcej informacji pod numerem telefonu +799 014 465 , +695 296 421

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@emlogistics.pl 

 

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. 

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez EM Logistics SP. zoo. z siedzibą w Dąbrowie Górnicza, ul AL. Józefa Piłsudskiego 50. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli kandydat zamieści dodatkowe dane osobowe wykraczające poza zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy to jednocześnie wyraźnie potwierdza, że zgadza się na ich przetwarzania dla celów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji. Jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu prosimy zamieścić w przesyłanym CV następującą treść zgody: 

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EM Logistics Sp. z o.o. moich danych osobowych zamieszczonych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb przyszłych rekrutacji.” 

 

Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie, bez podawania przyczyn lecz bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem przed cofnięciem zgody. Kandydat ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Prawa można realizować wysyłając stosowne żądanie na adres: rodo@emlogistics.pl 

 

Klauzula do ogłoszenia o pracę/praktyki/staż

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych, informuję, iż administratorem Twoich danych osobowych w przypadku przesłania dokumentów aplikacyjnych będzie EM LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. Józefa Piłsudskiego 50, 41-303 Dąbrowa Górnicza.

Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zawarciem umowy o pracę/praktyki/staż*, w ramach konkretnego procesu rekrutacyjnego. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez EM LOGISTICS Sp. z o.o z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji, Twoje CV pozostało w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu wzięcia udziału w obecnych i przyszłych rekrutacjach, w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.

 

Wyślij nam swoje CV:

 


  Udostępnij ofertę: